В Києві затверджено план окремих заходів
щодо подолання
епідемії ВІЛ/СНІДу

Київська міська державна адміністрація затвердила пладн окремих заходів щодо подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в місті Києві на ІІ півріччя 2016 року.
Відповідне розпорядження було прийняте до законів України «Про затвердження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки», «Про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ) та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ», «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням Паризької декларації «Ініціатива з прискорення дій у великих містах: покінчимо з епідемією СНІДу» віл 1 грудня 2014 року та з метою зменшення негативного впливу епідемії ВІЛ-інфекції на здоров’я населення міста Києва.
Запровадження операційного плану є першим етапом у розробці проекту Міської цільової програми протидії епідемії ВІЛ-інфекції на 2017-2021 роки. «Червоною лінією Міської цільової програми є стратегія 90-90-90. Основна увага акцентується на досягненні цілей Fast Track. А саме, як досягнути тестуванням охоплення 12 тисяч від оціночної групи ВІЛ-інфікованих киян, які не знають про свій статус і як забезпечити 100% лікування всіх інфікованих у Києві в контексті відсутності Міністерських закупівель АРТ, – розповіла Лада Булах, виконавчий директор Київського міського відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». – Дуже радує той факт, що вперше за всю історію держави, Міська рада в 11 разів збільшила фінансування проблеми ВІЛ/СНІДу. Дійсно після приєднання до Паризької декларацїї, чиновниками прийнято рішення не формально до цього віднестися, а робити все можливе задля подолання епідемії».
Київське міське відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» приймало участь у робочих групах з розробки Проекту паспорту міської цільової програми протидії епідемії ВІЛ-інфекції на 2015-2018 роки в м. Києві. Діяльність проводилася в рамках проекту «Забезпечення стійкості соціальних послуг для уразливих до ВІЛ груп» за підтримки ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», та технічної та експертної підтримки БО «Світло надії».

 

 

 

ГОЛОВНА

На початок