Міжнародний день відмови від тютюнокуріння –
15 листопада 2018 року

Аллен Карр «Легкий спосіб кинути курити». Це відома всьому світу книга, яка демонструє феноменальну ефективність - у 95% випадків допомагає курцям кинути звичку курити. Вона отримала широку популярність, визнання і підтримку фахівців. Зусилля Аллена як письменника і терапевта спрямовані на те, щоб допомогти кожному позбавитись від тривог і страхів, які заважають жити повноцінним життям і насолоджуватись ним.

У минулому висококваліфікований і успішний бухгалтер був завзятим курцем і викурював по сотні сигарет на день. Звичка загрожувала зламати все його життя до тих пір, коли після численних і невдалих спроб кинути курити, він нарешті у 1983 році не відкрив особистий спосіб раз і назавжди позбавитись пристрасті. Аллен Карр розробив свою систему відмови від нікотину.

Автор звертається до курців у передмові: «Якщо ви чекаєте, що я буду розповідати вам про жахливий ризик для здоров’я, якому піддаються курці, або про те, що за довгі роки куріння вони витрачають купу грошей, що це вульгарна, огидна звичка, а Ви – дурний безвольний тюхтій, то я повинен вас розчарувати. Подібна тактика ні одного разу не допомогла мені самому і, якщо вона могла допомогти вам, ви б давно кинули. Мій спосіб діє зовсім по-іншому. Можливо, вам буде тяжко повірити в дещо з того, про що я збираюсь говорити. Проте, до того моменту, коли ви прочитаєте цю книгу, ви не тільки повірите у це, а будете спантеличені, як вас колись переконали, що ви вірили у щось інше».

Якщо Ви курець, не бійтесь, що стали рабами звички назавжди. Єдине, що потрібно, читати книгу у паперовому вигляді або в мережі Інтернет.

Індивідуальні консультації у відмові від куріння можна отримати в Київському міському Центрі здоров’я, контактний телефон: 468-06-47.

ГОЛОВНА

На початок