Проведення в місті Києві заходів з нагоди
Всесвітнього дня серця – 29 вересня 2018 року,
Всесвітнього дня тромбозу – 13 жовтня 2018 року
та Всесвітнього дня боротьби з інсультом – 29 жовтня 2018 року

 

У відповідності з наказом Департаменту охорони здоров’я від 28 вересня 2018 року № 1001 у місті Києві будуть проводитись безкоштовні обстеження населення (план заходів додається) до Всесвітніх днів серця, тромбозу, боротьби з інсультом.

Обстеження та консультативні огляди лікарів кардіологів, хірургів, неврологів, інструментальні та лабораторні дослідження (за показами) будуть організовані у закладах охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва:
- Київському міському консультативно-діагностичному центрі (вул. Кондратюка, 6);
- Олександрівській клінічній лікарні м. Києва (вул. Шовковична, 39/1, 6 корпус, відділення судинної хірургії);
- Київській міській клінічній лікарні №1 (Харківське шосе, 121, відділення хірургії);
- Комунальних некомерційних підприємствах «Консультативно-діагностичний центр» всіх районів міста Києва.

Масову акцію до Всесвітнього дня серця для відвідувачів гіпермаркету «Ашан» з вимірюванням артеріального тиску та рівню цукру у крові, консультуванням лікарів з питань відмови від тютюнокуріння, раціонального харчування і позбавлення зайвої ваги буде організовано 29 вересня з 12.00 до 16.00 у гіпермаркеті «Ашан» по вул. Степана Бандери, 15а.

Прес-релізи до Всесвітнього дня серця, Всесвітнього дня тромбозу та Всесвітнього дня боротьби з інсультом розміщені на веб-сайті Київського міського Центру здоров’я: www.zdorov.com.ua.

ГОЛОВНА

На початок