ФІТНЕС-ПРОГРАМА "ВАШЕ ЗДОРОВ'Я - У ВАШИХ РУКАХ"

Київський міський центр здоров’я  повідомляє  вас про започатковану ним міську міжгалузеву суспільно-корисну програму "Ваше здоров’я - у Ваших руках", яка розпочинається в м. Києві з 04 жовтня 2010 року.

Її ефективність і унікальність полягає у наступному:
 1.Вона   спрямована на збільшення фізичної активності киян як головної запоруки збереження здоров’я та оцінюється за конкретними показниками - яка кількість киян, охоплених програмою, почала відвідувати оздоровчо-спортивні клуби та Школу здоров’я Центру.

2.Основні зусилля програми сконцентровані на дієвій  мотивації   киян щодо збереження власного здоров’я, а саме - вимірюванню артеріального тиску та визначенню факторів ризику захворювань на робочих місцях в установах і закладах міста. А також -  проведенню  роз’яснювально-просвітницьких семінарів  за отриманими результатами  для всіх працюючих у вищезгаданих установах. 

3.Для її реалізації налагоджена координація зусиль організацій різних форм власності – адміністративних установ і офісних центрів, компаній-виробників тонометрів, оздоровчо-спортивних організацій, Київського та Українського центрів спортивної медицини,  кафедри санології та спортивної медицини Національної медичної академії ім.Шупика, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту. 

4.Програма адресна та спрямована на активну групу киян віком від 27 до 50 років. Фахівці розпочинають свої консультації з ними на їхніх робочих місцях, враховуючи  їхню соціальну важливість тепер і найближчому майбутньому.
  
5. Вона діє на умовах самофінансування, не використовуючи бюджетних коштів.

Сподіваємось на Вашу зацікавленість у висвітленні цієї програми, враховуючи її соціальну важливість і величезну привабливість для Ваших читачів та слухачів, а також на дуже потрібну для нас роль ЗМІ в  популяризації здорового способу життя.

Керівник програми - Романишин Руслан Іванович, конт.тел. 067 448 15 32

 Заздалегідь  вдячний  за співпрацю,

 

Головний лікар, к.мед.н.                                                                 О.О. Стойка

 

ГОЛОВНА

На початок