ЧИСТИЙ ПОДИХ

 

Відновлення роботи школи ендогенного дихання

У Київському міському Центрі здоров'я поновилися заняття школи ендогенного дихання, які проводяться щомісяця кожного другого четверга з 16-ї години до 18-ї години. Під час занять користувачі дихальними тренажерами можуть отримати консультацію з правильного застосування дихального тренажеру,  скоригувати у фахівця свої заняття ендогенним диханням, придбати дихальний тренажер українського виробництва Ендогенік-01.
Також під час роботи школи можна буде більш досконально ознайомитися з останніми даними з теорії  та практики ендогенного дихання, поспілкуватися з однодумцями та задати свої запитання, які стосуються правильного проведення занять з ендогенного дихання, та отримати консультацію, як то кажуть із перших рук.

Провідний фахівець з ендогенного дихання
Київського міського Центру здоров'я
Веріго Євген Леонідович

___________________________________________

 

ПОСІБНИК З ЛІКУВАННЯ ТЮТЮНОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ
ЗАМІСТЬ ПОСІБНИКА З ПРИПИНЕННЯ ТЮТЮНОКУРІННЯ
(Скачать)

___________________________________________

 

Головний лікар спростовує міфи

«Страшні картинки» на пачках сигарет в Україні з’являться восени 2012 року

19 січня 2011 року Кабінет Міністрів України ухвалив перелік картинок і піктограм, які будуть друкуватися на пачках сигарет в Україні, проте лише 29 березня текст Постанови КМУ № 306  з’явився на сайті Кабміну. На картинках, які затвердив Кабмін, зокрема, будуть зображені уражені раком легені хворого, чоловік за ґратами з сигарет, труп людини та інші наслідки куріння. Під картинками будуть розміщені текстові повідомлення: «Куріння викликає рак легень», «Куріння викликає залежність від тютюну – не починайте курити», «Курці вмирають рано», «Куріння викликає старіння шкіри», «Куріння знижує здатність жінок народжувати дітей», «Куріння руйнує артерії, викликає серцеві напади й інсульт» «Куріння може викликати повільну та болісну смерть», «Куріння під час вагітності завдає шкоди вашій дитині», «Куріння пошкоджує сперму і може призвести до імпотенції», «Відмова від куріння значно зменшує ризик небезпечних серцевих захворювань і захворювань легенів».
                                                                                                                                                                                        Далі...

Понад 100 відомих українців підписали «Маніфест проти куріння». Приєднуйся!

Антитютюновий клуб
Для бажаючих кинути курити кожного третього четверга о 18.00 проводиться лекція. Попередній запис за телефоном (044) 483 96 00.
На занятті проводиться визначення рівня залежності від нікотину, вміст чадного газу у повітрі, що видихає учасник та проводиться ознаймлення з основними методами відмови від куріння. Заняття супроводжується показом відеофільмів та муляжів.

        

 

        

 

 

 

 

 

 

 

ГОЛОВНА

На початок

РІШЕННЯ
КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Про заходи щодо впорядкування
тютюнокуріння
в місті Києві.

Про затвердження програми
профілактики тютюнокуріння
в місті Києві на 2009 -2012 рр.

 

«Бездимний» закон виконують майже на 99%.
Із 500 перевірених закладів ресторанного господарства
по всій країні лише у сімох виявлено порушення закону.
Про порушників поінформовано контролюючі органи.

З 16 грудня набирає чинності Закон «Про обмеження місць куріння»

Особистий блог головного лікаря Київського міського центру здоров'я