До проходження територією Росії, України, Mолдови, Білорусі
автопробігу «СНІД–СТОП!»

Свято для киян у зв’язку з зупинкою автопробігу в Києві відбулося
4 жовтня о 17.00 на Співочому полі. Створять його відомі артисти, які супроводжують автопробіг концертами: ведучий телепрограми «Сам собі режисер» Олексій Лисенков, Влад Топалов, Євген Феклістов,
Юлія Чичеріна, Оксамита, група «День радіо»

Головне управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської міської державної адміністрації підтримало пропозицію Федеральної служби нагляду у сфері захисту прав споживачів та благополуччя людини Мінздраву РФ щодо проходження в Києві автопробігу «СНІД–СТОП!».
Автопробіг просвітнього спрямування зі стартом в Росії  проводиться вже другий рік поспіль. У 2007 році його шлях пролягав від Владивостоку через Красноярськ до Москви. В цьому році автопробіг стартував 5 вересня в Новому Уренгої, пересік Росію через Сургут, Нижньовартівськ, Ханти-Мансійськ, Тобольськ, Ростов-на-Дону, Сочі, вийшов за межі країни - Донецьк, Кишинев, досяг Києва 2 жовтня. Далі попрямує до Білорусі і Москви. На 7 спеціально обладнаних, комфортабельних автомобілях автопробіг здійснюють 70 добре підготовлених до профілактичної роботи фахівців, волонтерів. По ходу автопробігу проводиться освітня, тренінгова робота в учбових закладах, вивчається обізнаність та відношення населення до проблеми, виховується толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей.

Нагадаємо слова Будди: «Неосвіченість є найбільшим злочином, тому що від нього всі нещастя людства».
ГОЛОВНА

На початок

Тут Ви можете залишити Ваші коментарі